Asi ťa opustím...

Autor: Ivana Rebrová | 4.3.2016 o 23:24 | Karma článku: 6,06 | Prečítané:  1579x

Láska, si pre mňa všetko. Potrebujem ťa cítiť, keď zaspávam a dotýkať sa ťa keď sa prebúdzam. Si pre mňa východ i západ.. sever a juh. Si dôležitý, ale si tak ďaleko.. i keď si vedľa mňa. 

Mali sme medzi sebou niečo, čo nikto iný nemal. Bol si mi najlepším priateľom i najhorším nepriateľom. Keď som ťa potrebovala, odchádzal si. Keď si mi mal utierať slzy, nebol si tu. Bol si pri mne len keď som bola silná a zdvihla som sa zo zeme. Nikdy som úplne nespadla, len som sa pošmykla. Plánovala som si s tebou všetko, Chcela som ti dať kúsok zo seba. Aj som dala. Ty si si to vzal a zahodil. Možno si to ani neuvedomuješ, ale tak to bolo. Ja som ťa naplnila niečim, čo ti zatiaľ nikto nedal. Vytvorila som si planétu, od ktorej kľúče sme mali len my dvaja. Bol to náš súkromný svet, v ktorom sme boli len TY a JA. 

Kedy neprišiel ten deň.... škaredý, letný, slnečný, no zlý deň. Všetko sa skončilo a po našej planéte ostali len stopy v mysli. Ja som ostala sama. Vo svojom svete, vo svojom živote, vo svojom sne. Doteraz netuším ako rýchlo sa to celé mohlo tak pokaziť. 

Už nevoniaš tak ako predtým. Už nevyzeráš tak ako predtým. Už nie si ten,ktorým si bol predtým. To nie je o tom, že fáza zaľúbenosti prešla. Vzťah sa posúva, kvitne, rastie, stárne. No zostarla som len ja. Plakala som a nevedela som prestať. Prosila som, ale nikto ma nepočúval. Všetko bolo čierne. Schudla som, nechutilo mi jesť, piť. Jediné, čo mi ostalo bol život. Myslela som si, že to je málo a nič viac mi ostať nemohlo. Mám všetko. 

Teraz zrazu žijem. Usmievam sa. Som šťastná.Zobudila som sa. Po všetkých tých smutných, prebdených nociach, keď som nevidela nič, len smútok. Pomohla som si. Sama. Už som silná. Nie natoľko, aby som urobila, čo chcem, ale čakám. Naberám silu a kvitnem. Potom ťa opustím.... 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Boj proti korupcii si netrúfol atakovať ani Fico

Objavujú sa útoky na prezidenta či aktivistov.


Už ste čítali?