Čo som si to len dovolila? :-)

Autor: Ivana Rebrová | 4.3.2016 o 13:07 | (upravené 4.3.2016 o 14:09) Karma článku: 3,10 | Prečítané:  818x

Včera som len tak večer napísala článok s názvom WTF vzťahy. Tí, ktorí ste si ho prečítali viete o čom bol. Tí, ktorí nie, nech sa páči nájdete ho na blogu.

 

Milí moji hejteri, všetkým vám ďakujem.  Ja som napísala článok. Tak isto ako ho píšete i vy. Len som si sadla za notebook a písala som. Viem, že každý má potrebu komentovať, posudzovať a hodnotiť. Jediný problém, ktorý s vami mám je celkom jednoduchý. Vy neviete, čo čítate. Ja som nikde nenapísala, že manželstvo je zlé, že sa to nemá robiť, že všetci ľudia v akomkoľvek zväzku si klamú a sú znudení životom. Nikde tom neuviedla, že je potrebné zrušiť celý inštitút manželstva. Z vašich reakcii mám však pocit, že chcem všetkým manželkám a manželom postaviť hranicu a upáliť ich.

,,Nechcel by som dopadnúť ako autorka“      ......................... ,,Návod na život? Žiadny nemá.“

,,Ľutujem vašu generáciu.“ A podobne.

 

Starší ľutujú našu generáciu, my ľutujeme ich generáciu, ďalšia generácia bude zas niekoho ľutovať a tú podľa správnosti budeme ľutovať i my. Tak sa všetci ľutujme, hejtujme, raďme si ako máme či naopak nemáte žiť. Nechcete dopadnúť ako ja (pozn. vy viete ako som dopadla? ). Panebože, veď som len napísala článok. Nikomu som tým neublížila, ak áno je to váš problém.

Ja si za tým stojím a takto to cítim, pre mňa inštitút manželstvo nezohráva žiadnu významnú úlohu. Prídeme mi zbytočné všetko, čo sa okolo toho deje a nehanbím sa za to. Už som raz taká a nič s tým nehodlám robiť. Na druhej strane však, veľmi fandím tým, ktorí si našli osudového partnera a vydajú sa touto cestou.

A posledná vec. Nemám návod na život. Takýto návod ešte nikto nikdy nenapísal, pretože to nie je ako postaviť komodu z Ikei, život je skvelý a ten kto ho vie žiť návod nepotrebuje. Ostaní.... veď ste pochopili čo J

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov?

O úplatkoch sa pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.


Už ste čítali?