Neberte sa tak vážne!

Autor: Ivana Rebrová | 27.3.2015 o 13:10 | (upravené 27.3.2015 o 16:28) Karma článku: 5,43 | Prečítané:  820x

Ako si to mohol dovoliť? Musí ísť všetkým príkladom! Nemal by riešiť veci, týkajúce sa Slovenska? Je to len obyčajný šašo. 

Milí ľudia, existuje podľa vás na svete človek, proti ktorému by ste nič nemali? Nechcem moralizovať a hovoriť, že ja iných nekomentujem, ale tie vaše uštipačné poznámky..... Och... A čo keď hral a spieval? A čo keď je to prezident? Za to, že je ľudskejší a nerobí zo seba Pána Boha, si získal moje sympatie. V tele mu koluje rovnaká krv ako nám ostatným. Je to človek, ktorý má prácu, rodinu a zhodou okolností je našim prezidentom. Keď bol prezidentom  pán Gašparovič, všetci sa mu smiali za jeho vystupovanie.  Áno, občas to bolo komické, ale on za to asi ani nemohol. Gašparovič je minulosť, máme tu Kisku. A tým pádom, čerstvé ,,mäso“ na trhu.

Po rokoch máme konečne prezidenta, ktorý sa vie vyjadrovať. Je sympatický, hovorí priamo a k veci. Nebojí sa nepríjemných tém a problém pomenúva menom. V politike to nie je ľahké, a preto som rada, že aj keď pláva s prúdom občas vyskočí nad hladinu. Nekýva na súhlas politickým stranám, s ktorými sympatizuje. Chodí po Slovensku, debatuje s občanmi, pomáha. V zahraničí ho uznávajú. Svoj plat dáva iným. Stratégia ,,oblbnutia“ voliča je zvládnutá na výbornú.

Pán prezident si niekde len tak zaspieva a my už riešime hlúposti typu : Prečo neúraduje? Nemá nič lepšie na starosti? Keby len sedel a úradoval, znova by bol problém, že nič nerobí. Keď rozdáva svoj plat, napádate ho, že aj tak vás okradol inde (to, že vás dennodenne niekto okráda, ani radšej nehovorím).  Závidíme aj ,,suché z nosa“.

Starajme sa každý o seba, radujme sa s ostatnými a keď sa iným stane niečo zlé, naučme sa byť nápomocní. Aký by to bol život pekný, keby si ľudia prestali závidieť a osočovať iných. Nech má každý, čo si zaslúži. Každý dostane, čo dostať chce a o čo sa snaží. Záleží len na nás, čo z nás bude. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí, tvrdí nová aplikácia určená pre deti bohatých.

SVET

Šoky, nefunkčné lepidlo a Trump. Ako Rakúsko už deväť mesiacov volí prezidenta

Z víťazstiev sa už tešili, rozhodne sa až teraz.

DOMOV

Stálicou maďarskej politiky na Slovensku je Bugár

Maďarskú menšinu reprezentujú od roku 1989 tie isté tváre.


Už ste čítali?